Muhteşem Fırsatlar

Sürekli güncellenen birbirinden özel kampanyalarımız ile şans size de gülecek...

KampanyalarPaket Özellikleri:
Dell PowerEdge R610
Xeon X5650 2.66GHz CPU
1 GB DDR3 RAM
50GB SATA3 HDD 10K RPM
Limitsiz Aylık Trafik
100Mbit Hat / 1Gbit Port
Windows & Linux ISO (Opsiyonel)
1 Adet Kullanılabilir IP Adresi (Artırılabilir)
%99.9 Uptime Oranı
DGN Bursa Lokasyon
KDV Dahil 5$/Ay


Ürün Eklentileri:
Ek +1 Adet IPv4 Adres: 1.50$/AY
Ek +1 Core 4.0Ghz Cpu: 4$/AY
Ek +1 GB ECC DDR3 Ram: 3$/AY
Ek +50 GB SATA3 10K RPM HDD: 2$/AY

Kontrol Paneli:

* Kontrol paneliniz üzerinden Start, Stop, Restart işlemleri yapabilir ve sunucunuzun İşlemci, Bellek, Harddisk kullanım grafiklerini online olarak izleyebilirsiniz.


* Kontrol panelinizde bulunan Konsol butonu ile VMware istemcisine bağlanıp 10 seçenekli iso'larımızdan birini kullanarak kolay bir şekilde format işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Sunucularımız Türkiye Lokasyonlu olduğundan dolayı T.C Anayasalarına aykırı içerik barındırmak yasaktır, tespit edildiği taktirde hizmetiniz iade yapılmaksızın sonlandırılacaktır. Tespit edilememesi durumunda ise firmamıza gelen herhangi bir ihtarda sorumlu müşteri olacaktır.
 2. Stoklar dahilinde istediğiniz kadar sipariş verebilir ve dilediğiniz tarihe kadar uzatmasını yapabilirsiniz. Müşterilerimiz sabit fiyat garantimiz ile hizmet iptali vermedikleri sürece aynı fiyat üzerinden yararlanabilirler.
 3. Hizmetlerimiz 1Gbps Hat / 10Gbps Port üzerinden paylaşımlı bir şekilde Türkiye konumlu olarak sağlanmaktadır. Bu yüzden herhangi bir hız garantisi verilmemektedir. Örnek olarak sitenize veya proje servisinize anlık 500 kişi de girebilir 5000 kişi de.
 4. Hosting, reseller, domain siparişinizi Mobil Ödeme, Kredi Kartı 3D, PayPal ve BitCoin ödeme yöntemleri ile verdiğinizde faturanız otomatik onaylanıp hizmetiniz panelinize anında düşmektedir, diğer ödeme yöntemlerinde ve sanal sunucu siparişlerinde ise en geç 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Müşteri yoğunluğuna göre sipariş onayı ve ticketların cevaplanma süresi değişebilir, bu gibi işlemlerin yasal süreci 24 saattir.
 5. Kampanyalı hizmetlerimizde kurulum ücreti bulunmamaktadır, format veya ekstra modül kurulum talepleriniz ek ücrete tabi olsa da operatörün insiyatifine bağlı olarak işlem gerçekleştirilmektedir. Bu gibi talepleriniz için sitemiz üzerinden ticket göndermeniz yeterlidir.
 6. Hizmet verdiğimiz servislerimiz için kullandığımız donanımlar firmamızın malıdır, kirala-sat şeklinde hizmet verilmemektedir.
 7. Reseller ve hosting hizmetleri standart 1 paylaşımlı ip adresi ile, sanal sunucu hizmetleri ise 1 paylaşımsız ip adresi ile teslim edilmektedir, ek ip adresi ücrete tabidir.
 8. Tüm sunucularımız Juniper SRX serisi Firewall Cihazları ve Gelişmiş TCP/UDP yazılımları ile inşâ edilmiştir. Hizmetlerimizde ücretsiz olarak Yurtiçi 10Gbps / Yurtdışı 450Gbps DDOS & BOTNET korumaları sunmaktayız. Lakin farklı yöntemlerle yayını kesilen sunucularda mesuliyet kabul edilmemektedir.
 9. Kampanyalı reseller ve hosting hizmetlerimizde sağladığımız ücretsiz haftalık yedekleme işlemi haftabaşları farklı bir sunucumuza yapılan legacy full backup sistemi ile otomatik olarak sağlanmaktadır. Firmamızın yedek tutma, verme gibi bir zorunluluğu olmaması ile beraber sanal sunucu yedekleri ise hiçbir şekilde alınmamaktadır her müşteri kendi hizmetinden sorumludur.
 10. Kampanyalı hosting hizmetimizde de ücretsiz olarak taşıma işlemi gerçekleştirilebilir. Reseller hizmetimizde ise sağladığımız ücretsiz site taşıma işlemi sadece 10 siteden ibarettir. Tüm siteler taşınacak gibi bir kaide yoktur, operatör insiyatifine göre işlem yapılır. Eğer müşteri isterse sözü verilen sayı üzerindeki site taşıma işlemini kendi veya ücret karşılığı bize yaptırabilir.
 11. Kampanyalı hizmetlerin başka bir kişiye devri, satışı yasaktır. Tespit edildiği taktirde ücret iade edilmeksizin hizmetiniz sonlandırılacaktır.
 12. Kampanyalarımızdaki hizmet bedellerine istisnai durumlar hariç %18 KDV ve Ödeme Sağlayıcı Komisyonları dahil değil edilmemiştir, müşterinin basılı fatura talep etmesi durumunda sistemde girilmiş olan adresinize en geç 3 iş günü içerisinde karşı ödemeli olarak kargolanmaktadır.
 13. Kampanyalı ürünlerde söz konusu ne olursa olsun hiçbir şekilde geri iade yapılmamaktadır.
 14. Hizmet alan tüm müşterilerimiz Hizmet Sözleşmesi ve İade Koşulları sayfalarımızı okumuş, anlamış, idrak etmiş olmalıdır.
 15. Müşteri istediği zaman kampanya koşullarını yazılı olarak fesih edebilir. Sözleşme fesih durumunda ilgili hizmet de fesih edilerek, iade politikası çerçevesi dışında işlem görür.
 • İşbu kampanya koşulları 15 maddeden oluşmaktadır, hizmet alan müşterilerimiz bu kuralları okumuş sayılır. Pear'ın maddeleri güncelleme hakkı saklıdır.
 •