Muhteşem Fırsatlar

Sürekli güncellenen birbirinden özel kampanyalarımız ile şans size de gülecek...

Kampanyalar

Darülaceze
Darülaceze, 1895 yılında padişah II. Abdülhamit'in fermanı üzerine Okmeydanı'nda 27.000 metrekarelik bir alan üzerine kurulmuştur. Bir idare binası, sekiz aceze dairesi, çocuk yuvası, revir ve hastane, cami, kilise, sinagog, iş ocakları, aş ocağı, fırın, hamam, çamaşırhane, gasilhane, berberhane, hemşire ve bakıcılar için personel lojmanları, rehabilitasyon merkezi, hayvan kesimhanesi, demirbaş eşya deposu, kuru gıda ambarı, yaş sebze ve meyve muhafaza deposu, buzhane gibi üniteleri içine alan 20 binadan oluşmaktadır. Burada yüzyıldan beri din, mezhep, dil, ırk, sınıf ve cinsiyet farkı gözetmeksizin bakıma muhtaç kimsesiz, yaşlı ve sakat insanlarla, sokağa terk edilmiş 0-6 yaş arası çocuklar ücretsiz olarak, her türlü ihtiyaçları karşılanarak barındırılmaktadır. Bugün Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na bağlı olan kurum, mülhak bütçe ile yönetilmektedir. Darülaceze'nin gelirleri, hayırseverlerin bağışları, zekat, adak, kurban bağışı, gayrimenkul hibeleri ve bunlardan alınan kiralar ile belediyece tahsil edilen %10 eğlence vergisinin %10'undan oluşmaktadır.
http://www.darulaceze.gov.tr1. Sanal Sunucu Paketini Sipariş Ver!
2. Sanal Sunucu Paketini Sipariş Ver!
3. Sanal Sunucu Paketini Sipariş Ver!
4. Sanal Sunucu Paketini Sipariş Ver!
5. Sanal Sunucu Paketini Sipariş Ver!

Paket Özellikleri:
Intel Xeon X5670 İşlemci
3.0 GHz Kullanım İzni
50GB 15K SAS veya 10GB SSD
1 GB DDR3 ECC RAM
Unlimited Bandwith
1Gbps Hat / 10Gbps Port
Opsiyonel İşletim Sistemi
1 Adet Kullanılabilir Korumalı IP Adresi
İzmir Türkiye Lokasyon
%99.9 Uptime Oranı
500Gbps Yurtdışı DDOS & BOTNET Saldırı Koruması

KDV Dahil 5$/Ay


Ürün Eklentileri:
Ek +1 Adet IPv4 Adres: 1.50$/AY
Ek +1 Core 4.0Ghz Cpu: 4$/AY
Ek +1 GB ECC DDR3 Ram: 3$/AY
Ek +50 GB SAS 15K RPM HDD: 2$/AY

Kontrol Paneli:

* Kontrol paneliniz üzerinden Start, Stop, Restart işlemleri yapabilir ve sunucunuzun İşlemci, Bellek, Harddisk kullanım grafiklerini online olarak izleyebilirsiniz.


* Kontrol panelinizde bulunan Konsol butonu ile VMware istemcisine bağlanıp 10 seçenekli iso'larımızdan birini kullanarak kolay bir şekilde format işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Sunucularımız Türkiye Lokasyonlu olduğundan dolayı T.C Anayasalarına aykırı içerik barındırmak yasaktır, tespit edildiği taktirde hizmetiniz iade yapılmaksızın sonlandırılacaktır. Tespit edilememesi durumunda ise firmamıza gelen herhangi bir ihtarda sorumlu müşteri olacaktır.
 2. Stoklar dahilinde istediğiniz kadar sipariş verebilir ve dilediğiniz tarihe kadar uzatmasını yapabilirsiniz. Müşterilerimiz sabit fiyat garantimiz ile hizmet iptali vermedikleri sürece aynı fiyat üzerinden yararlanabilirler.
 3. Hizmetlerimiz 1Gbps Hat / 10Gbps Port üzerinden paylaşımlı bir şekilde Türkiye konumlu olarak sağlanmaktadır. Bu yüzden herhangi bir hız garantisi verilmemektedir. Örnek olarak sitenize veya proje servisinize anlık 500 kişi de girebilir 5000 kişi de.
 4. Hosting, reseller, domain siparişinizi Mobil Ödeme, Kredi Kartı 3D, PayPal ve BitCoin ödeme yöntemleri ile verdiğinizde faturanız otomatik onaylanıp hizmetiniz panelinize anında düşmektedir, diğer ödeme yöntemlerinde ve sanal sunucu siparişlerinde ise en geç 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Müşteri yoğunluğuna göre sipariş onayı ve ticketların cevaplanma süresi değişebilir, bu gibi işlemlerin yasal süreci 24 saattir.
 5. Kampanyalı hizmetlerimizde kurulum ücreti bulunmamaktadır, format veya ekstra modül kurulum talepleriniz ek ücrete tabi olsa da operatörün insiyatifine bağlı olarak işlem gerçekleştirilmektedir. Bu gibi talepleriniz için sitemiz üzerinden ticket göndermeniz yeterlidir.
 6. Hizmet verdiğimiz servislerimiz için kullandığımız donanımlar firmamızın malıdır, kirala-sat şeklinde hizmet verilmemektedir.
 7. Reseller ve hosting hizmetleri standart 1 paylaşımlı ip adresi ile, sanal sunucu hizmetleri ise 1 paylaşımsız ip adresi ile teslim edilmektedir, ek ip adresi ücrete tabidir.
 8. Tüm sunucularımız Juniper SRX serisi Firewall Cihazları ve Gelişmiş TCP/UDP yazılımları ile inşâ edilmiştir. Hizmetlerimizde ücretsiz olarak Yurtiçi 10Gbps / Yurtdışı 450Gbps DDOS & BOTNET korumaları sunmaktayız. Lakin farklı yöntemlerle yayını kesilen sunucularda mesuliyet kabul edilmemektedir.
 9. Kampanyalı reseller ve hosting hizmetlerimizde sağladığımız ücretsiz haftalık yedekleme işlemi haftabaşları farklı bir sunucumuza yapılan legacy full backup sistemi ile otomatik olarak sağlanmaktadır. Firmamızın yedek tutma, verme gibi bir zorunluluğu olmaması ile beraber sanal sunucu yedekleri ise hiçbir şekilde alınmamaktadır her müşteri kendi hizmetinden sorumludur.
 10. Kampanyalı hosting hizmetimizde de ücretsiz olarak taşıma işlemi gerçekleştirilebilir. Reseller hizmetimizde ise sağladığımız ücretsiz site taşıma işlemi sadece 10 siteden ibarettir. Tüm siteler taşınacak gibi bir kaide yoktur, operatör insiyatifine göre işlem yapılır. Eğer müşteri isterse sözü verilen sayı üzerindeki site taşıma işlemini kendi veya ücret karşılığı bize yaptırabilir.
 11. Kampanyalı hizmetlerin başka bir kişiye devri, satışı yasaktır. Tespit edildiği taktirde ücret iade edilmeksizin hizmetiniz sonlandırılacaktır.
 12. Kampanyalarımızdaki hizmet bedellerine istisnai durumlar hariç %18 KDV ve Ödeme Sağlayıcı Komisyonları dahil değil edilmemiştir, müşterinin basılı fatura talep etmesi durumunda sistemde girilmiş olan adresinize en geç 3 iş günü içerisinde karşı ödemeli olarak kargolanmaktadır.
 13. Kampanyalı ürünlerde söz konusu ne olursa olsun hiçbir şekilde geri iade yapılmamaktadır.
 14. Hizmet alan tüm müşterilerimiz Hizmet Sözleşmesi ve İade Koşulları sayfalarımızı okumuş, anlamış, idrak etmiş olmalıdır.
 15. Müşteri istediği zaman kampanya koşullarını yazılı olarak fesih edebilir. Sözleşme fesih durumunda ilgili hizmet de fesih edilerek, iade politikası çerçevesi dışında işlem görür.
 • İşbu kampanya koşulları 15 maddeden oluşmaktadır, hizmet alan müşterilerimiz bu kuralları okumuş sayılır. Pear'ın maddeleri güncelleme hakkı saklıdır.
 •