Apr 21st Pear.net.tr Kapanıyor!

Değerli Müşterilerimiz;2010 yılından beri gönül verdiğimiz bu sektöre 2013 yılından itibaren Pear çatısı altında sizlere hizmet vermeye başladık ve bu güne kadar büyük küçük demeden tüm müşterilerimize aile tadında sağlıklı ve stabil internet hizmetleri vermeye çalıştık. Zaman zaman bir takım sıkıntılar ... Devamını Oku »

Feb 23rd Sunucu Değişikliği Hk. [Güncellemeler]

Değerli Müşterilerimiz,Bir önceki duyurumuzda bahsettiğimiz üzere yeni Dell R710 sunucularımıza geçiş sürecimiz an itibariyle başlamıştır. Bu süreçte hizmetlerinizde anlık kesintiler yaşamanız olağandır. Siz saygıdeğer müşterilerimizin performans ile tanışması için sadece hosting sunucularımız değil sanal sunucular ... Devamını Oku »

Feb 17th Hosting Müşterilerimizin Dikkatine, Pear Çıldırdı!

Sevgili Müşterimiz,Biliyoruz son zamanlarda web sitelerinde çok fazla problem yaşadın. Günde en az bir defa erişim gitmesi mi dersin? Yoksa cpu aşımı sebebiyle sitelerinin askıya alınması mı..?Her sorunun en az bir mantıklı sebebi olsa da problemlerin genel kaynağı hizmet verdiğimiz hosting sunucusunun donanım yetersizliğiydi. ... Devamını Oku »

Dec 20th İnternet Erişimi Kesintisi Hk.

Değerli Müşterilerimiz,İzmir lokasyonlu sunucularımızın networkunda 20.12.2016 19:49 da yaşanan kesinti nedeniyle sizlerden özür dileriz.Ana backbone cihazımızın powerlarından birinin arızalanması nedeni ile operatör bağlantılarımız koptu. Teknik ekibimiz duruma hızlıca müdahale ederek cihazı yenisi ile değiştirdi ve ... Devamını Oku »

Oct 31st Pear'ın Adresi Değişti! Artık www.pear.net.tr

Değerli Müşterilerimiz,Pazar gecesi başlatmış olduğumuz arayüz yapılandırma çalışması sonucu internet hizmetlerimiz için adresimiz www.pear.net.tr müşteri paneli ise my.pear.net.tr olarak belirlenmiştir.Artık pear.com.tr üzerinden erişim yapılamayacak olup, yeni adresimize yönlendirme yapılacaktır.E-Posta hesaplarımızda ... Devamını Oku »

Jun 23rd Hosting ve Reseller Müşterilerimizin Dikkatine

Değerli Müşterilerimiz,Bildiğiniz üzere bu hafta tamamen iyileştirme çalışmalarımız ile geçti. Tamamlanan sunucu bakımları, güvenlik yapılandırmaları ve saldırı korumaları işlemlerinin ardından, bu gece saat 01:00 sularında web sunucumuzu yeni rack serverımıza taşıyıp amd yerine xeon teknolojisini kullanarak daha ... Devamını Oku »

Jun 21st Saldırı Koruma Sistemlerimiz Aktif Edilmiştir

Değerli Müşterilerimiz;Geçtiğimiz günlerde yaptığımız ip adresi değişikliklerinin ardından, pazartesi günü korumalar için geniş çaplı bir bakım başlatacağımızı duyurmuştuk. Dün gün içerisinde veri merkezinde tam mesai çalışmamız ile sunucu güncelleme ve bakımlarını tamamlayıp, Juniper SRX serisi Firewall ... Devamını Oku »

Jun 18th IP Adresi Değişiklikleri Tamamlanmıştır

Değerli Müşterilerimiz,2 gün önce yapmış olduğumuz duyuruda belirttiğimiz üzere kendi ripe hesabımızı almamız üzerine ip adres blogumuz 213.238.170.x olarak değişmiştir. Ticket ile ulaşan tüm sanal sunucu müşterilerimizin ip adresleri duyuru yapılan gece yenileriyle değiştirilmiştir, ulaşmayan bir kaç müşterimizin de ... Devamını Oku »

Jun 16th IP Adresleri Değiştirilecektir

Değerli Müşterilerimiz,16.06.2016 Tarihinde, çalıştığımız veri merkezi içerisinde gerçekleştirilecek olan zorunlu kabin ve network değişikliği sebebi ile saat 01:00 itibariyle tüm hosting ve sunucu hizmetlerimize ait ip adresleri malesef değiştirilecektir. Sunucu hizmeti sağladığımız müşterilerimizin web sitemiz ... Devamını Oku »

May 31st PayPal ile Ödemeler Hk.

Değerli Müşterilerimiz, PayPal'ın 6 Haziran 2016 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Türkiye'deki müşterilerinin PayPal hesapları üzerinden para gönderme ve alma işlemini durduracağından dolayı 1 Haziran 2016 tarihinden itibaren Pear Technology'den artık PayPal ile ödeme yapılamayacaktır.PayPal ödeme yöntemini kullanan ... Devamını Oku »